Bezpieczeństwo podczas wakacji - spotkanie z policjantami

5 czerwca 2024r. odbyło się spotkanie z naszymi dzielnicowymi: sierż. sztab. Mariuszem Wycechem i asp. Grzegorzem Kałuziakiem. Tematem było bezpieczeństwo dzieci na drodze oraz podczas zbliżających się wakacji. Policjanci przedstawili główne przepisy ruchu drogowego dotyczące pieszych i rowerzystów, przypomnieli o zasadzie ograniczonego zaufania do innych uczestników ruchu drogowego. Ważnym zagadnieniem było utrwalenie zasad zachowania nad wodą oraz innych miejscach wypoczynku letniego. Policjanci omówili z uczniami jak postępować w sytuacjach trudnych, związanych również z cyberprzestępczością. Na koniec życzyli nam wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji, a my Policjantom jak najmniej interwencji.

Bezpieczeństwo podczas wakacji - spotkanie z policjantami