VIII Gminna Olimpiada Przedszkolaków

18.04.2023 roku odbyła się VIII Gminna Olimpiada Przedszkolaków (6-latków) pod hasłem "Bawimy się zdrowo na sportowo". Do udziału w olimpiadzie sportowej zgłosiły się wszystkie zaproszone przedszkola i oddziały przedszkolne z terenu Gminy Łęczyce, to jest: Brzeźno Lęborskie, Bożepole, Strzebielino i Rozłazino. Po otwarciu olimpiady przez p. dyrektor Magdalenę Petta i odśpiewaniu hymnu, przedszkolaki przystąpiły do sportowej rywalizacji i wystartowały w konkurencjach sportowych. Po ciężkiej rywalizacji dla wszystkich przygotowany został poczęstunek.

I miejsce zdobyło Przedszkole z Rozłazina, II miejsce Przedszkole ze Strzebielina i III miejsce Przedszkole z Łęczyc. Serdecznie dziękujemy za udział w olimpiadzie oraz gratulujemy wspaniałych wyników wszystkim drużynom! :)

VIII Gminna Olimpiada Przedszkolaków