Edukacja zdrowotna w naszej szkole
Edukacja zdrowotna to nie tylko kompendium wiedzy z zakresu szeroko pojętego zdrowia, to także praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy. Uczniowie naszej szkoły na zajęciach przygotowywali zdrowe posiłki, omawiali skład, a na koniec odbywało się najprzyjemniejsze- degustacja. Klasy czwarte robiły zdrowe kanapki, klasy piąte zajęły się przygotowywaniem surówek i sałatek, klasom szóstym przypadło w udziale robienie zdrowych deserów. Warsztaty dały wszystkim dużo radości i pokazały, że zdrowe jedzenie nie musi być nudne i niesmaczne. Brawo młodzi kucharze!
















