Zajęcia w lesie

13. października 2025 wyszliśmy do lasu w pobliżu naszej szkoły. Zbieraliśmy liście drzew, z których jak wyschną wykonamy zielnik. Zajęcia w lesie były interesujące, zobaczyliśmy nasz las w jesiennych kolorach.

Gang Leśniaków z klasy 5B

Zajęcia w lesie
Zajęcia w lesie
Zajęcia w lesie
Zajęcia w lesie
Zajęcia w lesie
Zajęcia w lesie