Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach

31 marca 2026 roku klasa 2c odwiedziła Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Łęczycach. To był dzień pełen wzruszeń i uśmiechów! Nasze dzieciaki przygotowały wyjątkowe przedstawienie, które rozgrzało serca wszystkich widzów.

Po występie przyszedł czas na wspólny poczęstunek i rozmowy – miła atmosfera sprawiła, że nikt nie chciał wracać do szkoły! Nie zabrakło też drobnych upominków przygotowanych przez uczniów, które wywołały mnóstwo radości.

Dziękujemy za tak serdeczne przyjęcie. Takie lekcje empatii są dla nas najważniejsze!

Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach
Klasa 2c w Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnym w Łęczycach