Sadzenie strelicji
8. październiku 2025 r. sadziliśmy strelicję w doniczce z recyklingu. Pomagała nam pani Ali, która w naszej szkole dba o ogrody. Sadzenie egzotycznej rośliny bardzo nam się podobało, ona ma specjalne wymagania. Teraz ją pielęgnujemy, obserwujemy i czekamy, aż zacznie rosnąć.
Gang Leśniaków z klasy 5B
8. October 2025 r. Toghether with the group and with Mrs. Ala (Mrs Ala takes care of the school gardens). We planted sterlicia in a recycling pot. We really enjoyed planting this exotic plant. We will rember it forever.



