Nasz zielnik
Podczas projektu tworzyliśmy zielnik. Rozpoczęliśmy od suszenia zebranych w lesie liści. Wysuszone liście kleiliśmy na opracowanych kartach zielnika z metryczkami i zdjęciami liści i drzew.
Wszystkie nasze działania rejestrowaliśmy, aby na koniec wykonać prezentacje naszego zielnika. Zamieściliśmy go na szkolnym fb.
Gang Leśniaków z klasy 5 b



