Sadzenie drzew
Z okazji Dnia Drzewa posadziliśmy na terenie szkoły dwa drzewa: lipę i jarzębinę. Pogoda była chłodna, ale atmosfera naprawdę gorąca. To wspaniałe uczucie wiedzieć, że robimy coś, co pozostanie tu na długo. Drzewa będą rosły razem z nami i będą przypominać nam o tym dniu.
Gang Leśniaków z klasy 5B









