Biblioteka Szkolna

1610, 2020
Z książką Ci do twarzy

Czy z książką Ci do twarzy ? Oczywiście, że tak!

1610, 2020
I Międzynarodowa Edycja Ogólnopolskiej Akcji Bicia Rekordu W Czytaniu na Przerwie, połączona z zabawą biblioteczną „Wylosuj sobie książkę na jesienne dni”.

W czasie przerwy dzieci się nudzą? W naszej szkole pewnie nie, zwłaszcza podczas świętowania Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. W pierwszym tygodniu października biblioteka zaproponowała dzieciom zabawę biblioteczną pt: „Wylosuj sobie książkę na jesienne dni”.

1310, 2020
Dzień Drzewa
0910, 2020
Z książką Ci do twarzy – warsztaty fotograficzne klasy III a z fotografem, Panią Justyną Szewczyk ze Strzebielina

7 października, w ramach obchodów Miesiąca Bibliotek Szkolnych, gościliśmy w bibliotece fotografa – Panią Justynę Szewczyk ze Strzebielina, właścicielkę studia fotograficznego „Small Size Photography”,  laureatkę wielu wyróżnień w konkursach fotograficznych.

0510, 2020
Drzwi do Książki

Regulamin konkursu biblioteczno- szkolnego na najciekawiej ozdobione drzwi do klasy

0510, 2020
Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

W październiku obchodzimy „Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek  Szkolnych”.  Tegoroczne hasło brzmi:  „Z książką Ci do twarzy” . Przez cały miesiąc  w bibliotece odbywać się będą  akcje mające na celu upowszechnianie  czytelnictwa i promujące  bibliotekę szkolną.

2909, 2020
Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

29 września obchodzony jest w Polsce Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania ustanowiony w 2001 roku z inicjatywy Polskiej Izby Książki. W tym dniu przypada rocznica urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci i młodzieży. Głównym celem akcji jest promowanie wśród najmłodszych czytelnictwa oraz  zachęcanie ich do głośnego i samodzielnego czytania.

2808, 2020
Procedura funkcjonowania biblioteki szkolnej w Łęczycach  w czasie epidemii COVID -19 od 01. 09. 2020

Procedura funkcjonowania biblioteki szkolnej w Łęczycach w czasie epidemii COVID -19 od 01. 09. 2020

Procedura funkcjonowania biblioteki szkolnej w Łęczycach  w czasie epidemii COVID -19 od 01. 09. 2020 r. Uczniowie mogą korzystać z biblioteki zgodnie z rozkładem godzin biblioteki szkolnej. Zawiesza się korzystanie ze zbiorów bibliotecznych na miejscu (w czytelni).