Gminne Zawody w Unihokeja

W dniach 17-18 października 2023 w naszej szkole odbyły się Gminne Zawody w Unihokeja dla klas 4-6 oraz 7-8.

Nasi uczniowie walczyli od początku do końca. emocje udzielały się zarówno dzieciom, jak i nauczycielom. Dziewczynki oraz chłopcy z klas 7-8  niemalże otarli się całkowite zwycięstwo, jednak finalnie obydwa zespoły uplasowały się na drugim miejscu . Huuurrra!

Młodsze dziewczynki zaledwie jednym punktem przegrały, by znaleźć się na drugim miejscu, a chłopcy uzyskali czwarte miejsce! Zaznaczyć jednak trzeba, że swoje siły wśród chłopców pokazali uczniowie klas 4 i 5, a z pozostałych szkół to uczniowie klas 5 i 6.

Serdeczne podziękowania dla Pań z kuchni ZSP w Łęczycach pod przewodnictwem Anetty Leyk - za współpracę i smaczne jedzonko przygotowane podczas zawodów. Dziękujemy wszystkim Paniom z obsługi oraz pani Barbarze Kościółek za wspaniałą organizację pracy klas mających w tym dniu lekcje w-f. Drodzy uczniowie, my nauczycielki wychowania fizycznego jesteśmy z Was dumne!

Gminne Zawody w Unihokeja