Bal Mikołajkowy

8 grudnia w naszym przedszkolu odbył się Bal Mikołajkowy. Tego dnia dzieci wraz z rodzicami wesoło wkroczyły do przedszkola, ubrane w czerwone barwy. Na początku balu Pani Dyrektor przywitała zebranych gości, a następnie wręczyła dyplomy oraz nagrody za udział w konkursie mikołajkowym na najpiękniejsza ozdobę świąteczną. Nagrody zasponsorowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Na balu była możliwość zakupu dekoracji oraz słodkich przysmaków. Dzieci miały okazję napisać list do Mikołaja i wrzucić go do skrzynki. Odbyły się animacje, tańce i wesołe zabawy przy skocznej i rytmicznej muzyce. Po radosnej zabawie wszystkie dzieci wyczekiwały specjalnego Gościa…Czekanie nie poszło na marne, bo po chwili zjawił się sam Święty Mikołaj, aby wręczyć dzieciom prezenty. To było bardzo sympatyczne i pełne emocji spotkanie. Dziękujemy również rodzicom za dobre serca i za Państwa zaangażowanie. Dzień zagwarantował nam mnóstwo pozytywnych emocji i przedświątecznych zabaw.

Bal Mikołajkowy