Trzecia Edycja

Konkursu Recytatorsko-Logopedycznego

Dnia 13.12.2023 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym został przeprowadzony Trzeci Konkurs Recytatorsko-Logopedyczny„ Wierszyki łamiące języki”. Konkurs był skierowany do przedszkolaków pięcioletnich i sześcioletnich. W konkursie wzięło udział 14 dzieci pięcioletnich i sześcioletnich. Dzieci z dużym zaangażowaniem, starannością, doskonałym wyrazem artystycznym  zaprezentowały  wybrane wierszyki.

Komisja konkursowa  w składzie :

Pani Kornelia Skrzyńska

Pani Bogusława Kondratko

Pani Katarzyna Jarmoluk

wyłoniła następujących laureatów :

I miejsce – Zuzanna Kwaśniak- „O” - Filia Brzeźno Lęborskie

II miejsce – Ewa Król -O „A”

III miejsce -Tobiasz Radant -O „D”

Wyróżnienia otrzymały: Maja Adamska O „B”, Amalia Pobrucka O „B”, Sara Bugała O „C”, Liliana Białobrzeska „O” -Filia Brzeźno Lęborskie.

Laureaci zostali nagrodzeni książeczką a pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia oraz drobne słodkości.

Ogromne brawa  dla uczestników!!!

Serdeczne dziękujemy wszystkim Przedszkolakom, Rodzicom oraz Wychowawcom grup za wkład włożony w przygotowanie dzieci.

Lidia Igła , Grażyna Łangowska

Trzecia Edycja