List do Mikołaja

Utworzono: 17-12-2021

Wczoraj w naszej szkole przedstawiciele Rady Rodziców mieli pełne ręce roboty. Otóż z naszej skrzyni wysypaliśmy całe mnóstwo prac dzieci i nie tylko...Komisja konkursowa w składzie-p.Katarzyna Pajączkowska-przedstawiciel RR,p.Monika Łazarz przedstawiciel Rady Rodziców oraz p.Boguslawa Kondratko-nauczyciel bibliotekarz wyłonili zwycięzców konkursu "List do sw.Mikolaja".Wszystkie prace były bardzo atrakcyjne,a wręczenie nagród odbędzie się niebawem. Gratulacje dla wszystkich uczestników i ogromne podziękowania dla Rady Rodziców za ufundowanie przepięknych nagród oraz dla P.Hanny Mancewicz za wypozyczenie tej magicznej skrzyni, która sprawiła, że u dzieci, ale i u niektórych dorosłych obudził się talent malarski i pisarski.

List do Mikołaja