Walentynki

Dzisiaj, z okazji zbliżających się Walentynek,dla wielbicieli biblioteki ...i nie tylko,  odbyła się ...randka z książką. W spotkaniu czytelniczym z książką "O wilku, który chciał się zakochać" uczestniczyli uczniowie z klasy 1 a. Na ową lekturę opowiadającą o tym, że "Pewnej wiosny Wilk, zainspirowany widokiem przechadzających się tu i ówdzie wzdychających par, postanawia się zakochać (a co tam!). Zakłada ekscentryczne okulary przeciwsłoneczne, uczy się na pamięć wszystkich wierszy ze słowem „kocham” i zaopatruje w bukiet kwiatów… Ale czy to na pewno najlepszy sposób na znalezienie miłości?,"  zaprosiły pierwszaków dziewczynki z kółka bibliotecznego, które zaprezentowały także krótkie walentynkowe przedstawienie.Opowieść o wilku poszukującym miłości przeczytała dzieciom pani Kasia, a Pani Agnieszka zaproponowała zabawę w walentynkowe memo. Ależ w bibliotece zrobiło się milutko !.

Po spotkaniu, dziewczynki z kółka odwiedziły jeszcze klasy 4, aby również zaprezentować tę śmieszną opowieść o zakochanym wilku.

Walentynki