„Babcia i Dziadek od A do Z” spotkanie czytelnicze z klasą II b

Dzień Babci i Dziadka to niezwykle wyjątkowe i piękne święto, które przypomina nam, jak ważną rolę w życiu dzieci odgrywają dziadkowie.

Z tej okazji, w dniu 22 stycznia, w Bibliotece Szkolnej i w Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie edukacyjne, w którym wzięli udział uczniowie klasy II Szkoły Podstawowej w Łęczycach. Dzieci wysłuchały fragmentów książek Raquel Diaz Reguery „Babcie od A do Z” i „Dziadkowie od A do Z” i z radością opowiadały o swoich wspaniałych dziadkach i babciach, którym tak wiele zawdzięczają. Dodatkowym zadaniem sprawdzającym wiedzę małych czytelników były quizy z wiedzy o dziadkach.

Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały piękne laurki, które będą mogły wypełnić i wręczyć swoim dziadkom.

„Babcia i Dziadek od A do Z” spotkanie czytelnicze z klasą II b