Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą

XXX Jubileuszowa Pomorska Wiosna Literacka

Utworzono: 26-04-2024

Dziś mieliśmy przyjemność gościć w szkole Krzysztofa Piersę, pisarza -  terapeutę specjalizującego się w leczeniu uzależnień od komputerów i internetu, który podzielił się swoimi doświadczeniami z młodzieżą z klas 6,7 i 8. Spotkanie odbyło się w ramach obchodów XXX Jubileuszowej Pomorskiej Wiosny Literackiej.

Pan Krzysztof Piersa, człowiek o wielu zainteresowaniach, podkreślał, jak ważne jest dążenie do realizacji marzeń i pasji, powołując  się często na swoje życie i wyjście z nałogu gier komputerowych.

Na podstawie napisanych przez siebie książek takich jak "Komputerowy ćpun", będącej poradnikiem dotyczącym uzależnienia od gier komputerowych, oraz "Złota rybka w szambie", która skupia się na pokonywaniu uzależnienia od smartfona i Internetu, autor przeprowadził młodzież przez tę tematykę.

Po spotkaniu uczniowie mieli okazję nabyć egzemplarze książek i otrzymać autograf.

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Piersą