VI Wojewódzki Turniej Wiedzy Historycznej „Historia, Pamięć, Tożsamość, Teraźniejszość”

Utworzono: 01-03-2022

Dnia 7 lutego 2022 r.  w Szkole Podstawowej im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu odbył się finał VI Wojewódzkiego Turnieju Wiedzy Historycznej „Historia, Pamięć, Tożsamość, Teraźniejszość”.

Uczniowie naszej szkoły,  z klasy 7A zajęli wysokie lokaty w tym konkursie. Miejsce 2 i tytuł laureata zdobył Franciszek Glosa. Miejsce 3 i również tytuł laureata uzyskał Rafał Bielecki. Finalistami konkursu zostali Zuzanna Pajączkowska (4 miejsce) i Antoni Wieczorek (6 miejsce). Młodzież do konkursu przygotowywała p. Anna Kotłowska. Zwycięzcom gratulujemy sukcesów!