V Wojewódzki Turniej Wiedzy Historycznej

Sukces  naszego ucznia w V Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Historycznej

„Historia, Pamięć, Tożsamość, Teraźniejszość”

Uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w ŁęczycachRafał Bielecki  z klasy VI a  zajął III  miejsce w Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Historycznej "Historia, Pamięć, Tożsamość, Teraźniejszość". Finał V edycji konkursu odbył się 22 lutego br. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Niezłomnych w Pobłociu  Zakres wiedzy obejmował działalność zrzeszenia Wolność i Niezawisłość w latach 1945-1947 ze szczególnym uwzględnieniem okręgu pomorskiego WiN. Konkurs został zorganizowany przy współpracy z Oddziałowym Biurem Edukacji Narodowej IPN w Gdańsku, 7 Pomorską Brygadą Obrony Terytorialnej, Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie oraz Gminnym Domem Kultury w Linii. Ucznia do konkursy przygotowywała p. Anna Kotłowska. Laureatowi gratulujemy!

V Wojewódzki Turniej Wiedzy Historycznej