Święto Kropki mamy, do biblioteki przedszkolaki zapraszamy!

15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności i odwagi. Z tej okazji do biblioteki  zaprosiliśmy przedszkolaki  oraz grupę 0A  „Biedroneczki” wraz z wychowawczyniami. Uczniowie poznali historię małej biedroneczki Fionki, bohaterki książki „Zawsze wesoło z biedronką Fionką”, ciekawie  przeczytanej i omówionej przez Panią Agnieszkę. Maluchom opowiadanie  bardzo się spodobało. Uważnie słuchały i odpowiadały na pytania związane z przeczytaną treścią.  Kolejnym punktem spotkania była kreatywna zabawa w ozdabianie  biedronkowych skrzydełek. Z zadaniem  poradziły sobie również doskonale! Na koniec dzieci poszukiwały kropek w książkach ze zwierzętami, otoczeniu oraz na swoich ubraniach. Panie bibliotekarki dziękują  gościom za odwiedziny i zapraszają ponownie.

Święto Kropki mamy, do biblioteki przedszkolaki zapraszamy!