"Wszystkie Misie nasze są"

czytelnicze spotkanie z grupą 0C z okazji Dnia Pluszowego Misia

Utworzono: 24-11-2023

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, nasza biblioteka  zamieniła się w krainę radości, przyjmując w swoich progach przedszkolaki z grupy 0C wraz z ich wiernymi towarzyszami - misiami. Ku uciesze najmłodszych czytelników Kółko Biblioteczne przygotowało krótką scenkę zatytułowaną "Wszystkie misie nasze są". Następnie przedszkolaki wsłuchały się w opowiadanie o Misiu Paddingtonie, małym niedźwiadku, którego przygody zawsze przyciągają uwagę czytelników w różnym wieku.

Przedszkolaki  wzięły także  udział w zabawach misiowych. Grały w domino oraz rysowały misia według instrukcji zawartych w wierszyku. Dzieci miło spędziły czas w bibliotece, a otrzymane odznaki Przyjaciela Misia i słodki upominek na pewno sprawiły im wiele radości.

Pozdrawiamy Przedszkolaki i ich Pluszaki, a także Panią Justynę Wychowawczynię.

Pani Bibliotekarki;)

"Wszystkie Misie nasze są"