Mikołajki w bibliotece

świętowaliśmy z przedszkolakami

Utworzono: 06-12-2023

Dzisiaj w naszej bibliotece panowała niezwykła atmosfera, gdyż gościliśmy liczne grono małych Mikołajów. Przedszkolaki, wraz z Paniami Bibliotekarkami, świętowały Mikołajki pełne magii i radości. Podczas spotkania dzieci miały okazję wysłuchać uroczej opowieści zatytułowanej "O Wilku, który nie lubił świąt", która wprowadziła je w świąteczny nastrój.

Nie zabrakło również teatru kamishibai, gdzie maluchy z fascynacją obejrzały i wysłuchały historii zatytułowanej "Prezenty świętego Mikołaja". Spotkanie to było nie tylko okazją do rozwoju wyobraźni, ale także do zapoznania się z literaturą o tematyce świątecznej. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, zadając pytania i dzieląc się swoimi refleksjami.

Na zakończenie każde dziecko otrzymało świąteczne domki do samodzielnego złożenia. To nie tylko kreatywna zabawa, ale również praktyczny gadżet, w którym maluchy mogą schować swoje ulubione słodycze i inne niespodzianki. Całe wydarzenie było pełne uśmiechów i radości, tworząc wyjątkową atmosferę przedświątecznego czasu.

Mikołajki w bibliotece