Dzień Wynalazcy

spotkanie z przedszkolakami z grupy 0E w ramach projektu "Sensoryczny kogel - mogel"

Utworzono: 22-11-2023

W bibliotece odbyło się kolejne spotkanie przedszkolaków z grupy 0 E w ramach projektu "Sensoryczny kogel-mogel".  Tym razem, aby uczcić Dzień Wynalazcy, poświęciliśmy czas na rozmowę o wynalazkach. Opowieść o Robocie Robercie z książki Zofii Staneckiej wciągnęła dzieci w świat fantazji, dostarczając im niezapomnianych chwil. Dodatkowo, aby rozbudzić ich wyobraźnię i umiejętności artystyczne, maluchy  miały okazję tworzyć własne papierowe roboty. Na zakończenie spotkania dzieci przeniosły się w świat komunikacji, korzystając z telefonu na kablu, rozmawiając i dzieląc się swoimi wrażeniami.

Spotkanie w ramach projektu "Sensoryczny kogel-mogel" po raz kolejny okazało się nie tylko edukacyjne, ale również pełne radości i twórczej ekspresji dla naszych najmłodszych czytelników.

Projekt realizowany jest we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną w Łęczycach.

Dzień Wynalazcy