Dzień Anioła

realizujemy projekt "Lekturki spod chmurki".

Utworzono: 06-12-2023

Uczniowie z klasy 3b zrealizowali ostatnie zadanie w ramach projektu "Lekturki spod chmurki" tzw. zadanie dobroczynne. W czasie Andrzejek przeprowadzili losowanie osób, dla których przez kolejny tydzień  mieli stać się Aniołami.

Cała akcja miała być utrzymana w tajemnicy, co dodawało jej wyjątkowego uroku:)  Przez  tydzień uczniowie obdarowywali się nawzajem gestami, uśmiechami, a nawet ukrytymi liścikami i słodyczami schowanymi gdzieś w plecach podopiecznych. Atmosfera w klasie była napełniona radością i tajemniczością, a uczniowie zdawali się doskonale sprawować w roli Aniołów.

Wspaniałym finałem akcji było świętowanie Dnia Anioła, które miało miejsce 6 grudnia. W tym szczególnym dniu uczniowie i wychowawczynie wzajemnie wręczyli sobie piękne figurki aniołków, wykonane na szkolnej drukarce 3D. Te piękne gesty wzajemnej troski i dobroci na pewno pozostaną w pamięci uczniów. Serdecznie dziękujemy Pani Iwonie Ł. za stworzenie wyjątkowych aniołków, które dodatkowo uświetniły to niezapomniane wydarzenie.

Dzień Anioła