Czytamy z Sercem

spotkanie online z Pawłem Beręsewiczem

Utworzono: 02-10-2023

W dniu dzisiejszym w naszej szkole  odbyło się spotkanie autorskie on-line z pisarzem dla dzieci, tłumaczem, leksykografem, autorem wielu nagród literackich, Pawłem Beręsewiczem.  Odbyło się ono w ramach Ogólnopolskiej Akcji Czytelniczej „CZYTAMY Z SERCEM”, a jego uczestnikami byli  uczniowie z klasy 4 a oraz wielu innych  z całej Polski.

Podczas spotkania autor opowiedział słuchaczom o bohaterach książki „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek”. Przeczytał także fragment ze wspomnianej książki, odnosił się także do innych napisanych przez siebie pozycji. Na koniec spotkania chętnie odpowiadał na pytania zadawane pisarzowi na czacie.

Wszystkich zainteresowanych literaturą Pawła Beręsewicza zapraszamy do biblioteki. Czeka tam na czytelników kilka powieści autora, w tym „Jak zakochałem Kaśkę Kwiatek”.

Czytamy z Sercem