Pola Nadziei

Pola Nadziei to niewątpliwie najważniejsza w roku akcja całego ruchu hospicyjnego. W tych dniach cały świat mieni się kolorem żółtym, a symbol wręczanego żonkila przywołuje w pamięci wszystkich tych, którzy cierpią w chorobie i potrzebują naszej pomocy i wsparcia. Już po raz drugi akcja POLA NADZIEI odbyła się w ZSP w Łęczycach i filii w Brzeźnie Lęborskim.  Zaowocowała dobrem dzięki ogromnej hojności naszych Darczyńców. W tym roku kwestowaliśmy w szkole i przedszkolu rozdając żonkile z naszego szkolnego żonkilowego poletka, które powstało 2 lata temu dzięki zaangażowaniu uczniów i przedszkolaków oraz ich rodziców . W całą akcję zaangażowali się mali i starsi wolontariusze oraz  nauczyciele . Wielkie podziękowanie za ich zaangażowanie i poświęcony czas.

Nade wszystko DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM, którzy tego dnia nie pozostali obojętni i podzielili się dobrem.

Pola Nadziei