Dzień Szalonej Fryzury

„Mam fryzurę na cebulę”!... oczywiście, zwłaszcza w przeddzień Prima Aprilis. Z tej okazji w dniu dzisiejszym, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, zorganizowany został  w naszej szkole „DZIEŃ SZALONEJ FRYZURY”.

Pomysłów  na zwariowaną fryzurę nie brakowało. Wśród chłopców królowały irokezy i kolorowe pasemka, u dziewczynek można było zauważyć loki, koki, a  nawet peruki. Niejedna młoda dama poświęciła dzisiejszy ranek na modelowanie włosów, nawijanie na wałki oraz upięcia z użyciem różnych fryzjerskich akcesoriów.

Dziękujemy Wszystkim Właścicielom „SZALONYCH FRYZUR”  za odwagę, pomysłowości i chęci udziału w zabawie.  Najciekawsze fryzury zostaną nagrodzone upominkami.  Dziękujemy również Przewodniczącej Rady Rodziców, Pani Katarzynie Pajączkowskiej, za pomoc w zorganizowaniu akcji.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego

Dzień Szalonej Fryzury