Międzynarodowy Dzień Kropki

15 września 2021 Samorząd Uczniowski  wspólnie z Biblioteką Szkolna i Gminną Biblioteką Publiczna  świętował  Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Ma ono pomóc dzieciom odkrywać talenty, poznawać swoje mocne strony, pobudzać wyobraźnie i zachęcić  młodych ludzi do wspólnego spędzania czasu.

Uczniowie naszej szkoły  tego dnia  również wykazali się pomysłowością. Dzieci klas I - III wzięły udział w konkursie plastycznym pt. „Jesień” (powstały naprawdę piękne kropkowe dzieła sztuki), zaś  uczniowie klas IV-VIII rywalizowali w grze terenowej „Poszukiwacze zaginionych kropek”. Kolorowe kropki (duże i małe) tego dnia obecne były na szkolnych holach, w świetlicy, bibliotece, a przede wszystkim  na ubraniach  naszych uczniów i nauczycieli. W potyczkach szkolnych, w kategorii I-III, pierwsze miejsce zajęła klasa  II b, zaś w kategorii IV-VIII   wygrała klasa IV a. Zwycięzcą gratulujemy determinacji  i dziękujemy za wspólną zabawę.

Międzynarodowy Dzień Kropki