II Konkurs Plastyczno - Logopedyczny

pt. Szumiąca głoska "Sz".

Dnia 19 kwietnia 2023 roku , w oddziale  przedszkolnym ( grupie 5-6 latków) Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łęczycach, miało miejsce rozstrzygnięcie  II Konkursu  Plastyczno –Logopedycznego zatytułowanego „ Szumiąca głoska „Sz”. Konkurs zorganizowała              p. Grażyna Łangowska i p. Lidia Igła.

W składzie komisji oceniającej prace dzieci były:
Pani Mirosława Formella, Pani Katarzyna Michalak, Pani Hanna Dulek .

W konkursie uczestniczyło 22 dzieci- (5 i 6 letnich).
I miejsce : Łucja Andrik
II miejsce: Lilka Stenka, Dariusz Klotzki,
III miejsce: Maria Glosa, Michał Dettaff
Wyróżnienia otrzymali: Antonina Dąbrowska, Jan Gruba , Wiktoria Labuda, Agata Ruszewska, Anastazja Kowalska.
    Pani Dyrektor Magdalena Petta wręczyła  nagrody zwycięzcom  oraz upominki pocieszenia pozostałym  uczestnikom.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za  udział  w konkursie i gratulujemy. Bardzo cieszymy się z zainteresowania tego typu konkursami, gdyż pomagają dzieciom  nie tylko rozwijać umiejętności manualne, wyobraźnię , kreatywność, a także ćwiczą prawidłowy rozwój mowy.

Do zobaczenia w przyszłym roku.