Wspieramy budowę Hospicjum

Utworzono: 23-01-2022

W niedzielę 16.01 uczniowie-wolontariusze ZS-P w Łęczycach pod okiem opiekuna Szkolnego Koła Wolontariatu-p.Aliny Paluszek po raz kolejny wsparli budowę Leborskiego Hospicjum. Tym razem kwestowali pod kościami w Łęczycach, Swietlinie, Wysokim oraz Brzeźnie Lęborskim. Oprócz datków do puszek wierni otrzymywali również ulotki o 1%podatku na tak szczytny cel jakim jest budowa Hospicjum. Akcja spotkała się z aprobatą zarówno wśród wiernych jak i proboszczów parafii p.w.sw.Antoniego w Łęczycach oraz parafii p.w.sw.Apostolow Piotra i Pawła w Brzeźnie Leborskim za co w imieniu swoim oraz władz Hospicjum bardzo dziękuję. W najbliższych dniach puszki zostaną przekazane do biura Hospicjum gdzie nastąpi komisyjne policzenie zebranych datków.O szczegółach poinformuje Państwa osobną wiadomością,ale juz teraz dziękuję wszystkim Panstwu, którzy wspierają-dzieki organizowanym przez szkole akcjom- budowę Hospicjum. DOBRO WRACA:) Z wyrazami uznania,Magdalena Petta-Dyrektor ZS-P w Łęczycach.

Wspieramy budowę Hospicjum