Witamy w nowym roku szkolnym!

1września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Pewnie wielu uczniów z żalem żegnało wakacje, bo jak zawsze trwały za krótko, ale mamy nadzieję, że znalazła się przynajmniej garstka takich, którzy do szkoły powrócili z radością choćby dlatego, aby spotkać koleżanki i kolegów. Rozpoczęliśmy rok szkolny na boisku Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ze względu na obostrzenia sanitarne.

Podczas inauguracji roku szkolnego 2021/22 została przedstawiona nowa dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łęczycach, pani Magdalena Petta wraz ze swoimi zastępczyniami, panią Sylwią Formelą oraz Bogusławą Zawiślak. Panie zostały serdecznie powitane przez wicewójt gminy Łęczyce, panią Bożenę Pruchniewską.

Pani dyrektor życzyła wszystkim, by godnie reprezentowali szkołę i dobrze oraz w przyjaznej atmosferze podeszli do nauki w nowym roku, następnie przystąpiła do ślubowania klas pierwszych.

Wszystko to odbyło się w przyjaznej atmosferze, z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Życzymy wszystkim dobrego i owocnego nowego roku szkolnego!

Witamy w nowym roku szkolnym!