Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Utworzono: 14-10-2021

W czwartek, dnia 14 września odbył się apel dla klas 1-8 z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie chcąc podziękować nauczycielom za ich trud wychowawczy oraz prowadzenie lekcji zebrali się w małej sali w odświętnych strojach. Koło teatralne pod przewodnictwem Joanny Magnor- Kozłowskiej przygotowało krótki skecz na temat pracy pedagogów. Samorząd Uczniowski Zespołu Szkolno- Przedszkolnego zorganizował zbiórkę kartek wykonanych przez uczniów i skierowanych do wybranych przez nich samych nauczycieli. Całość okrasił swym śpiewem chór szkolny pod dyrygenturą Katarzyny Holleander. Na koniec uczniowie przeczytali jeszcze żarty o nauczycielach, które przygotował i zebrał Samorząd Uczniowski wraz z Anną Kotłowską i Barbarą Tarasiuk. Wszyscy pracownicy szkoły otrzymali również kwiaty.

Joanna Magnor- Kozłowska

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej