Apel porządkowy

Utworzono: 14-04-2022

W dniu 12 kwietnia w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Łęczycach odbył się apel porządkowy prowadzony przez dyrektor szkoły, Panią Magdalenę Pettę. Apel składał się z części porządkowej, w której dyrektor przypomniała o przestrzeganiu regulaminu i wynikających konsekwencjach z jego łamania. W drugiej części pochwaliła z kolei naszych laureatów i wręczyła nagrody i dyplomy. I tak w Etapie Powiatowym Pomorskiej Ligi Zadaniowej tytuł finalistów otrzymali: Anna Szmidtke, Julia Wieczorek, Weronika Sikora i Tomasz Stefaniak, w VI Wojewódzkim Turnieju Wiedzy Historycznej „Historia, Pamięć, Tożsamość, Teraźniejszość”. Miejsce 2 i tytuł laureata zdobył Franciszek Glosa. Miejsce 3 i również tytuł laureata uzyskał Rafał Bielecki. Finalistami konkursu zostali Zuzanna Pajączkowska (4 miejsce) i Antoni Wieczorek (6 miejsce).  Do IV Wojewódzkiego Konkursu Ortoraficznego klas VII zakwalifikowały się: Marcelina Puszka (VII B), Anna Stefanowska (VII A), Alicja Warych (VII B). Nauczycielom przygotowującym, Pani Barbarze Kościółek, Pani Annie Kotłowskiej oraz samym laureatom i finalistom serdecznie dziękujemy.

Apel porządkowy