Informacja o zdalnym nauczaniu

Szanowni Państwo,
Zgodnie z decyzją MEN uczniowie wszystkich klas Szkoły Podstawowej w Łęczycach przechodzą na system pracy zdalnej od 09.11.2020r. do 29.11.2020r. Przypominamy ,że dzieci pracują na platformie Tiems - podobne jak w ubiegłym roku szkolnym.
W związku ze zdalnym nauczaniem ważne jest:
1. Zapewnienie uczniom  możliwości korzystania ze zdalnego nauczania zgodnie z planem lekcji.
2. Zachęcanie dzieci do samodzielnej systematycznej pracy z jednoczesnym zadbaniem o odpowiednie warunki do nauki.
3. Wzmocnienie kontroli rodzicielskiej poprzez kontrolę logowań do dziennika elektronicznego swoich dzieci, kontrolę czasu spędzanego przez dziecko przed monitorem, telefonem.
4. Motywowanie do rozwoju oraz wspieranie dzieci w zdalnym nauczaniu.
5. Dbanie o bezpieczeństwo dziecka w sieci, uczniowie zobowiązani są podczas zdalnego nauczania do poruszania się po platformach, panelach i nośnikach rekomendowanych przez nauczycieli.
6. Podjęcie aktywnej współpracy ze szkołą poprzez częste logowanie do dziennika , śledzenie komunikatów i informacji zamieszczonych na stronie szkoły, zgłaszanie nauczycielowi i wychowawcom ewentualnych problemów technicznych utrudniających pracę zdalną.
Prypominamy, że 12 i 13 listopda decyzją Dyrektora  są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych.
Numery kontaktowe:
Sekretariat:   58 6780720
Księgowość: 58 6780724
Intendentka:  58 6780734
Logopeda    : 58 6780736
Świetlica :      58 6780735
Liczymy na Państwa pomoc i życzliwość
Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łęczycach