Dzień Wiosny

21 marca obchodzimy pierwszy dzień wiosny. Z tej okazji, przy współpracy z panem Sławomirem Domskim, w naszej szkole odbył się przegląd piosenki wiosennej. Nad przebiegiem konkursu czuwała komisja z panią dyrektor na czele. Po trudach i zmaganiach wyłonieni zostali zwycięzcy:

1 miejsce Kamila Salo

2 miejsce Aurelia Górska

3 miejsce Emilia Ropela oraz Zespół fletowy w składzie: Michalina Domitz, Lena Pajączkowska, Amelia Stasiak, Judyta Puszka, Marcelina Tasior - Grunau

W tym dniu rozstrzygnięty został również konkurs na najciekawszą  wiosenną gazetkę klasową.  W kategorii klas I-IV zwycięzcami zostali:

1 miejsce – klasa I a

2 miejsce – klasa IV b

3 miejsce – klasa Ib  oraz klasa II b

W kategorii klas V-VII na najciekawszą gazetkę wykonały klasy:

1 miejsce – klasa Vb

2 miejsce – klasa VII b i klasa VIIIa

3 miejsce – klasa VIIc

Zwycięskie klasy - czyli klasa Ia oraz Vb uzyskały tym samym voucher na warsztaty ufundowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Łęczycach.

Również tego dnia uczniowie mogli spakować swoje książki i przybory szkolne w ciekawy sposób. Wykazali się ogromną pomysłowością pakując zeszyty i książki w koszyki, torby turystyczne, klatki dla zwierząt. Niektórzy spakowali swoje  rzeczy w kosiarki lub przywieźli je w taczkach. Po trudach komisja wyłoniła zwyciężczynię.  Została nią Alicja Warych z klasy  VIIb, która kreatywnie skopiowała torebkę od Gucciego J.  Wyróżnienia ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczna uzyskali: Zuzanna Bogusz, Filip Szymikowski oraz Nikodem Labuda.

W tym dniu nauczyciel wychowania fizycznego - p. Iwona, nadzorowała rozgrywki sportowe w piłkę nożną. Mistrzami zostali:

Klasa b

oraz Klasa 8c

Zwycięzcom gratulujemy!

A nagrody zostaną rozdane na najbliższym apelu, a sportowi Mistrzowie otrzymają swoje nagrody na podsumowaniu całego roku szkolnego.

W tym dniu klasy I - III wyruszyły na wiosenny spacer :)

Dzień Wiosny