Drzwi do Książki

konkurs biblioteczno - szkolny

Regulamin konkursu biblioteczno- szkolnego na najciekawiej ozdobione drzwi do klasy

1. Konkurs zorganizowany jest w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

2. Organizatorem konkursu jest Biblioteka Szkolna i  Samorząd Uczniowski.

3. W konkursie biorą udział  klasy 0-VIII.

4. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest udekorowanie drzwi do swojej klasy (obecnie zajmowanej !) ozdobami nawiązującymi do wybranej książki, bajki wiersza…”

5. Do wykonania ozdób można używać różnych materiałów, ale zabrania się przymocowywania ozdób za pomocą sposobów mogących uszkodzić powierzchnię drzwi.

6. Termin przeprowadzenia konkursu  (dekoracja drzwi od 12. 10. do 16. 10) . Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 23. 10. 2020 r.

7. Dekoracje będą oceniane przez jury w czterech kategoriach:
– pomysłowość,
– pracochłonność,
– estetyka wykonania ,
–nawiązanie do utworu ,

8. W każdej kategorii zostaną przyznane punkty od 1 do 5. Zwycięzcy będą wyłonieni na podstawie uzyskanych punktów  (suma punktów z czterech kategorii).

9. Spośród wszystkich dekoracji wyłonimy 3  zwycięskie klasy w kategorii klas klasy 0-III, IV-VI, VII-VIII, oraz przyznamy  ewentualne wyróżnienia.

10. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi 23.10. 2020 r.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE !!!

Drzwi do Książki