Zrób to sam … ozdoby z płyt CD

10 grudnia w bibliotece szkolnej odbyły się warsztaty tworzenia ozdób świątecznych. Zajęcia po raz kolejny poprowadziła Pani Alicja Godzisz z Łęczyc. Tym razem Pani Alicja postanowiła podzielić się swoimi pomysłami z uczniami klasy 5 b, którym zaproponowała  wykorzystanie płyt CD. Pomysł był bardzo trafiony, ponieważ dzieci z zaangażowaniem tworzyły swoje ozdoby. Własnoręcznie wykonane stroiki i bombki przyniosły im wiele satysfakcji oraz wprowadziły w przedświąteczny nastrój. Uczniowie mają  nadzieję, że osoby obdarowane ich rękodziełami nawet nie zauważą, że pod ozdobami kryją się płyty przeznaczone do recyklingu, a efektownie wykorzystane.

Warsztatom towarzyszyła również wystawa szydełkowych ozdób choinkowych, wykonanych przez Panią Justynę Klinkosz z Bożegopola. Zapraszam do oglądania i czerpania z ciekawych pomysłów.

B. K.

Zrób to sam … ozdoby z płyt CD