Ślubowanie pierwszoklasistów

Ślubowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły. W piątek, 11 października 2019 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów.  Zanim uczniowie klas pierwszych złożyli uroczyste ślubowanie w obecności p. dyrektor Anny Jakubowskiej oraz rodziców, zaprezentowali to, czego zdążyli się nauczyć przez krótki czas pobytu w szkole. Pięknie recytowali wiersze i śpiewali piosenki. W  spotkaniu brała udział Inspektor ds. Oświaty Gminy Łęczyce p. Iwona Reszke, która w imieniu samorządu podarowała  każdemu świeżo pasowanemu  uczniowi  worek z przyborami plastycznymi. Pierwszoklasistom życzymy jak najlepszych wyników w nauce, uśmiechu i radości na każdy dzień ich szkolnej przygody.

A.O.

Ślubowanie pierwszoklasistów