Dzień Sołtysa w bibliotece

Z okazji Dnia Sołtysa, 10 marca w Bibliotece Szkolnej w Łęczycach odbył się, przygotowany wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną, konkurs wiedzy pt. „Sołectwo Łęczyce i okolice”. Gośćmi honorowymi spotkania byli sołtysi Godętowa - Pani Magdalena Tasior, oraz Łęczyc – Pan Michał Mach. W składzie Komisji Konkursowej znalazła się również Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łęczycach Pani Anna Jakubowska. Reprezentanci klas VI, biorący udział w konkursie, wykazali się nie tylko znajomością historii Łęczyc i Godętowa, ale też wiedzą ogólną o naszej gminie. Oprócz zadań konkursowych komisja oceniała również przygotowane przez klasy lapbooki o gminie Łęczyce. W konkursie zwyciężyła klasa VI c. Uczestnicy konkursu, oprócz nagród i pamiątkowych dyplomów, obdarowani zostali przez naszych gości słodkościami. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.Dziękujemy również naszym gościom honorowym Pani Magdalenie i Panu Michałowi, za życzliwość i okazane Bibliotece wsparcie. Z tego miejsca składamy im, oraz pozostałym sołtysom Gminy Łęczyce, najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz zadowolenia z wypełnianych obowiązków.

Dzień Sołtysa w bibliotece