Konkurs Recytatorsko-Logopedyczny

" Wierszyki łamiące języki "

Dnia 12.01.2022 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym został przeprowadzony Konkurs Recytatorsko-Logopedyczny pt: „ Wierszyki łamiące języki”. Konkurs był skierowany do grupy przedszkolaków 5-6 letnich. W konkursie uczestniczyło 12 przedszkolaków. Dzieci z dużym zaangażowaniem, starannością, doskonałym wyrazem artystycznym  zaprezentowały wierszyki.

Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów :

I miejsce - Klaudia Kutzmer,

II miejsce: Dariusz Klotzki, Maja Łapczuk,

III miejsce: Zuzanna Ruszewska, Jarosław Malenowski.

Wszyscy uczestnicy otrzymali  nagrody książkowe oraz drobne słodkości. Ogromne brawa dla uczestników!!!

Serdeczne dziękujemy wszystkim przedszkolakom, rodzicom oraz wychowawcom grup za wkład włożony w przygotowanie dzieci.

Lidia Igła , Grażyna Łangowska

Konkurs Recytatorsko-Logopedyczny