Konkurs Plastyczno - Logopedyczny

pt: " Radosna głoska "R "

Dnia 14 kwietnia 2022 roku, w oddziale  przedszkolnym ( grupie 5-6 latków) Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Łęczycach, miało miejsce rozstrzygnięcie  Konkursu Plastyczno – Logopedycznego zatytułowanego „Radosna głoska „R”. Konkurs zorganizowała p. Grażyna Łangowska i p. Lidia Igła.

W składzie komisji oceniającej prace dzieci były:
pani Mirosława Formella, pani Ewa Knura, pani Katarzyna Michalak, pani Anita Orłowska .

W konkursie uczestniczyło 27 dzieci 5 i 6 letnich.
I miejsce : Tymon Bugała
II miejsce: Witalian Kaczmarek, Maria Glosa, Antonina Dąbrowska
III miejsce: Alan Cemka, Agata Bach, Jarosław Malenowski, Klaudia Kutzmer
Wyróżnienia otrzymali: Martyna Dettlaff, Oskar Mazur, Wiktoria Labuda, Lena Bogusz, Wiktoria Wróblewska, Zofia Ruszewska, Jacek Grubba ,Konstancja Czaja, Antoni Antosz.

Pani Dyrektor Magdalena Petta wręczyła  nagrody zwycięzcom  oraz upominki pocieszenia pozostałym  uczestnikom.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za  udział  w konkursie i gratulujemy. Bardzo cieszymy się z zainteresowania tego typu konkursami, gdyż pomagają dzieciom  nie tylko rozwijać umiejętności manualne, wyobraźnię , kreatywność, a także ćwiczą prawidłowy rozwój mowy.

Do zobaczenia w przyszłym roku.

Konkurs Plastyczno - Logopedyczny