Policjant i jego pies

Dnia 1 kwietnia odwiedził naszą szkołę Pan Policjant-nasz były uczeń Artur Bach, prywatnie tata Lenki z naszego przedszkola. Swoją obecnością zaszczycił nas również pies policyjny - Bos, który służy w wejherowskiej Policji i jest pod opieką sierż. Artura Bach. Była to świetna okazja do pokazu umiejętności tego młodego, ale zarazem bardzo mądrego pieska. Dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w pokazie komend wydawanych przez Pana Artura, a ponadto była to świetna okazja do udzielenia odpowiedzi na nurtujące dzieci pytania typu: co pies robi w Policji, jak długo trwa szkolenie psa lub chociażby całkiem przyziemne pytanie: ile karmy zjada pies w ciągu dnia. Dzieci słuchały i oglądały pokaz z ogromnym zaciekawieniem. Z tego miejsca dziękuję Panu Arturowi za poświęcony czas i ciekawe opowiadanie o wychowywaniu psa. M.Petta-Dyrektor ZS-P w Łęczycach.

P.S.

Oprócz wizyty u dzieci przedszkolnych Pan Artur odwiedził również podczas przerwy swoich byłych nauczycieli w pokoju nauczycielskim:)

Policjant i jego pies