Moją pasją jest malarstwo

wernisaż malarski uczennicy z klasy 4 b, Mai Seta

Utworzono: 10-11-2022

Po raz kolejny w bibliotece szkolnej w Łęczycach przygotowaliśmy wystawę twórczości uczniowskiej. Z przyjemnością zaprezentowaliśmy obrazy malowane na płótnie, autorstwa  Mai Seta z  klasy 4 b.  Uczennica interesuje się malarstwem od trzech lat. W wolnej chwili tworzy pejzaże, kwiaty oraz abstrakcje. Swoimi płótnami obdarowuje rodzinę i znajomych.
     10 listopada Maja  spotkała się w  bibliotece  z uczniami z klasy 2 b i przygotowała dla nich warsztaty plastyczne. Z okazji Międzynarodowego Dnia Jeża dzieci wspólnie namalowały jeża. Twórczość Mai  szybko przypadła im do gustu i  ze skupieniem malowały rysunek, kierując się wskazówkami starszej koleżanki.

Mai serdecznie gratulujemy pięknego talentu, życzymy dalszych sukcesów i spełnienia, nie tylko plastycznych marzeń.

Moją pasją jest malarstwo