"Dla Sołtysa w Dniu Jego Święta mamy wierszyków wiele..."

spotkanie z przedszkolakiami w ramach projektu "Magiczna moc bajek'

11 marca w bibliotece odbyło się kolejne spotkanie  przedszkolaków z grupy 0 C, w ramach cyklu „Magiczna moc bajek”. W marcowym module dzieci poznały następne  ważne w życiu każdego człowieka wartości. O życiowych drogowskazach – min.  empatii i wrażliwości,  zawartych w książce  „Florka. Z pamiętnika ryjówki”, przeczytał dzieciom Pan Michał Mach. Pan Michał właśnie w tym dniu świętował z przedszkolakami, ich wychowawczyniami, Panią Dyrektor Magdaleną Petta i Paniami Bibliotekarkami swoje święto – Dzień Sołtysa. Spotkanie było okazją  do wyrażenia wdzięczności za pracę na rzecz sołectwa, którą w imieniu zgromadzonych okazały Sołtysowi  dziewczynki  z Kółka Bibliotecznego, w przedstawieniu „Dla Sołtysa w Dniu Jego Święta”. Pan Michał w podziękowaniu za wspólne świętowanie zrobił dzieciom miłą niespodziankę. Wspólnie ze strażakami  z drużyny OSP w Łęczycach, do której również przynależy, przygotował  pokaz strażacki. Dzieci były zachwycone!

Dziękujemy Panu Michałowi za bardzo miłe spotkanie i niespodzianki. Przy okazji składamy najserdeczniejsze życzenia, zawodowych sukcesów oraz zadowolenia płynącego z wykonywanej funkcji.

"Dla Sołtysa w Dniu Jego Święta mamy wierszyków wiele..."